Dla Ciebie

Oferta dla klienta indywidualnego

Oferta

Nasz hotel to unikalne miejsce z wyjątkową atmosferą, znajdujący się w małym miasteczku w kotlinie hrubieszowskiej. Ponad 110 letni budynek, który pełnił funkcję kasyna wojskowego, wykonany z pięknej czerwonej cegły, był świadkiem wielu wydarzeń i na trwale zapisał się w dziejach Hrubieszowa. W historycznym otoczeniu uroczego miasteczka podejmujemy naszych gości z wielką starannością, by każdy z Państwa mógł poczuć naszą troskę o komfort pobytu i niezapomnianą atmosferę.

Nasz hotel to połączenie klimatu małego rzemieślniczego browaru z wyjątkową architekturą i duchem miejsca. W hotelu organizujemy wydarzenia specjalne, seminaria, konferencje, imprezy okolicznościowe jak również spełniamy indywidualne potrzeby naszych klientów. Smaki warzonego przez nas piwa oraz wyśmienita kuchnia powinna dostarczyć Państwu dodatkowych wrażeń i atrakcji.

Nasze Pokoje

W naszej ofercie posiadamy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe i trzyosobowe. Każdy pokój jest klimatyzowany oraz posiada dostęp do bezprzewodowego internetu. Winda i odpowiednio przystosowana łazienka w pokoju 3 osobowym zapewni również udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Cennik:

 • Pokój jednoosobowy - 159 zł
 • Pokój dwuosobowy - 229 zł
 • Pokój trzyosobowy - 319 zł

Dodatkowe informacje:

 • Śniadanie jest wliczone w cenę.
 • W pokojach jest dostęp do bezpłatnego internetu.
 • Bezpłatny monitorowany parking

Restauracja

Filozofią naszej restauracji jest proponowanie tego, co najlepsze w klasyce i nowoczesności. Wybrane dania znane od pokoleń powracają w nowych aranżacjach, a ich ciekawe kompozycje kreowane są przez naszych kucharzy przy użyciu najlepszej jakości składników oraz wypracowanych miesiącami technik. Tak oto powstają prawdziwe rarytasy, które zadowolą najbardziej wymagających smakoszy.

Imprezy okolicznościowe

Wyjątkowe okazje zasługują na niepowtarzalną oprawę!

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby organizacja ważnego dla Państwa wydarzenia w „Browarze Sulewski” obudziła w uczestnikach jak najwięcej pozytywnych emocji, ale przede wszystkim pozwoliła celebrować te wspólnie spędzone chwile na najwyższym poziomie. Powierzając nam urządzenie dowolnego przyjęcia okolicznościowego zyskują Państwo pewność, że w kwestach organizacyjnych "dopniemy wszystko na ostatni guzik". Nasz zespół zadba o pomoc w doborze odpowiedniego menu dla wszystkich osób bez względu na wiek.

Jeżeli zdecydują się Państwo zorganizować chrzciny, komunie, wesela, przyjęcia urodzinowe, uroczyste obiady lub inną imprezę okolicznościową właśnie w "Browarze Sulewski", nasz zespół zrobi wszystko, aby zechcieli Państwo tutaj wracać!

Dla Firm

Oferta dla klienta biznesowego

Sale konferencyjne

Nasze Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne "Browar Sulewski" zapewnia najwyższy poziom oferowanych usług.

Dostępne w naszym obiekcie sale konferencyjne zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny (m.in. projektor z ekranem, flipchart, mikrofony bezprzewodowe) i są w stanie obsłużyć komfortowo do 120 uczestników. W przypadku większej liczby osób istnieje możliwość połączenia sal poprzez rozsunięcie ściany rozdzielającej.

Uczestnikom konferencji oferujemy możliwość zakwaterowania w naszym hotelu, w którym dostępnych jest 67 miejsc sypialnych w klimatyzowanych pokojach 1,2,3-osobowych. W przypadku większej ilości uczestników konferencji czy szkolenia, noclegi zapewniają współpracujące, trzy gwiazdkowe hotele położone w odległości kilkuset metrów od Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego „Browar Sulewski”.

Kuchnia i jakość wybornych potraw oraz sposób ich serwowania na wskroś współgrają ze standardem całego obiektu.

Monitorowany i ogrodzony parking, będący integralną częścią Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego „Browar Sulewski”, posiada 60 stanowisk parkingowych dla samochodów osobowych naszych gości.

Dumą Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego jest posiadanie własnego browaru. Warzone tu z ogromną pasją różne gatunki są przede wszystkim prawdziwymi piwami. Powstają one wg sprawdzonych, naturalnych receptur oraz najbardziej wymagającego kunsztu piwowarstwa.

Dodatkowe atrakcje

Na uczestników szkoleń czy konferencji czekają dodatkowe, ewentualne atrakcje:

 • zawody na strzelnicy wojskowej.
 • szkółka jazdy konnej.
 • spływ kajakowy po rzece Bug (w okresie letnim).
 • wycieczka do Roztoczańskiego Parku Narodowego (słynne „szumy”).
 • zwiedzanie jedynej w Polsce i jednej z dwóch na świecie trzynastokopułowej prawosławnej cerkwi.
 • zwiedzanie wioski Gotów (udział w pokazach walk, poznanie historii tych germańskich plemion http://www.wioska-gotow.pl/
 • fakultatywna wycieczka do Lwowa (konieczność posiadania przy sobie ważnych paszportów).
 • … i wiele innych, do ustalenia przy organizowaniu szkolenia czy konferencji.

© 2016 Browar Sulewski
Projekt i wykonanie Magnus Media Sp. z o.o.

Znajdź nas na Facebook'u Odwiedź nas na Instagramie