To czysty trunek z najwyższej półki. W procesie produkcji przemyślany został nie tylko jej skład, ale i opakowanie. Elegancka butelka podkreśla ekskluzywny charakter trunku, dzięki czemu nadaje się on również na prezent. Jeżeli natomiast chodzi o walory smakowe wódki orkiszowej, to zapewne przypadnie ona do gustu osobom ceniącym subtelny i łagodny smak alkoholu, uzyskiwany na drodze powolnej destylacji. Uwagę warto zwrócić także na wyjątkowy aromat trunku. Po otworzeniu butelki dosyć wyraźnie wyczuć możemy przyjemny zapach zboża.

Pojemność: 0.5L
Zawartość alkoholu: 40%

Likier Sulewski Cherry z nadwiślańskich sadów Lubelszczyzny. Sulewski Cherry jest na bazie pszenicy orkisz. Wyjątkowy trunek, który w swoim smaku łączy nuty słodkich, soczystych wiśni z delikatnymi, subtelnie słodowymi akcentami. Jest to likier premium, który wyróżnia się doskonałą jakością oraz unikalnym, lokalnym charakterem.

Pojemność: 0.5L
Zawartość alkoholu: 30%

Likier Sulewski Krówka to trunek o delikatnym smaku krówki wyborowej w płynnej konsystencji połączony z najwyższej jakości alkoholem z pszenicy orkisz. Ten likier wyróżnia się swoim naturalnym składem, który podkreśla autentyczność smaku. Jest on starannie przygotowywany z użyciem wysokiej jakości składników, aby zapewnić najwyższą jakość i doskonały smak. Jego głównym składnikiem jest prawdziwa krówka, której słodki smak i aksamitna tekstura są charakterystyczne dla tego likieru. Dodatkowo, likier Sulewski Krówka zawiera naturalne aromaty, które nadają mu bogactwo i głębię smaku. Wyjątkowy dodatek do koktajli, deserów lub po prostu do degustacji.

Pojemność: 0.5L
Zawartość alkoholu: 19%

Sulewski Coffee to wódka, która łączy w sobie doskonałą jakość alkoholu z intensywnym smakiem świeżo wypalonej kawy arabica. Sulewski Coffee jest wytwarzana z pszenicy orkisz, która została starannie wyselekcjonowana, aby zapewnić doskonałą jakość surowca. Pszenica orkisz nadaje wódce charakterystyczny, delikatny smak i gładką teksturę, co sprawia, że każdy łyk jest wyjątkowy. Ta wódka została stworzona metodą rzemieślniczą, gdzie każdy etap produkcji jest kontrolowany i przeprowadzany z precyzją. Staranne destylacje, filtracje i dodawanie naturalnych składników gwarantują wysoką jakość i wyjątkowy smak Sulewski Coffee.

Pojemność: 0.5L
Zawartość alkoholu: 35%